TECHNOLOGIJA

Medienos natūralumas, jos skleidžiama šiluma ne vieną paskatina rinktis medį įsirengiant namus ar kitas erdves, tačiau priežiūra reikalauja dėmesio ir teisingų priemonių. Yaki Sugi medienos apdeginimo technologija išsprendžia daugumą išvaizdos, saugumo ir priežiūros rūpesčių.

DARKSIDEWOOD technologiją vienija šie keturi pagrindiniai principai:

PASIRUOŠIMAS

Kiekvienam kokybiškam darbui itin svarbios teisingai parinktos medžiagos ir priemonės. Skiriame dėmesį pasiruošimui, nes apdeginimo procesas reikalauja tikslumo.

ATSAKINGUMAS

Išvengdami cheminių medžiagų, tausojame gamtą ir išsaugome medienos natūralumą. Mūsų technologija leidžia medieną atnaujinti ir taip jai suteikti naują gyvenimą.

ATSPARUMAS

Mūsų technologija apdorota mediena išlieka atspari sunkioms oro sąlygoms, drėgmei, pelėsiams, kenkėjams, UV spinduliams ir netgi gaisrui. Mediena netampa slidi ar riebi.

UNIKALUMAS

Šis metodas leidžia iš tikrųjų įvertinti ir pristatyti medį bei jo natūralų grožį ne tik fasaduose, bet ir interjero sprendimuose. Sujungiame dizainą ir funkciją, užtikrindami kokybę ir ilgaamžiškumą.

Kaip gimsta DARKSIDEWOOD mediena?

Pagal jūsų pasirinktą dizainą pritaikoma technologija. Viskas prasideda nuo svarbiausio žingsnio, kuriame medis pradeda savo kelionę link jūsų pasirinkto dizaino. Preciziškas deginimas užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo aplinkos poveikio ir leidžia sumažinti priežiūros rūpesčius.

DARKSIDEWOOD CARBON

Šis metodas – autentiškiausias, tai testamentas per šimtus metų aplink pasaulį išmoktai tiesai, jog norint apsaugoti medį, jį pirmiausia reikia apdeginti. Nusprendus medienos nešukuoti, išgaunamas aplinkos poveikiui atspariausias apdailos būdas, pasižymintis natūraliai grubiu, užburiančių juodų atspalvių paviršiumi. Taip apdorota mediena nesitepa, nekeičia spalvos ir tarnauja net iki 50 ‒ 80 metų.

DARKSIDEWOOD BLACK, ANTHRACITE, GREY, WALNUT, TEAK, NATURAL

Tai populiariausių DARKSIDEWOOD apdirbimo būdų: po apdeginimo medienos paviršius vieną kartą nušukuojamas. Grubus apanglėjęs sluoksnis nušveičiamas, lieka švelnus šilkinis medienos paviršius. Išdegintos rievės yra subtilių tamsiai rudų atspalvių. Nušukuotą medį padengus alyva, dar labiau išryškėja jo struktūra ir atsiskleidžia natūralus grožis. Spalvotos alyvos gali suteikti medienai skirtingus atspalvius.

DARKSIDEWOOD VINTAGE

Ieškant istorija ir unikalia atmosfera alsuojančių dizaino sprendimų taip pat galima rinktis sendintos medienos variantą. Medienos paviršius sendinamas ir dekoruojamas pagal jūsų arba dizainerio pasirinktą pavyzdį. Patyrusių meistrų darbas padės sukurti nepakartojamą produktą, kuris savo šilumą perduos ir jūsų interjerui.

Degintos medienos produktų priežiūra

Įvertinus visus degintos medienos pranašumus ir ypač jos ilgaamžiškumą svarbu nepamiršti, jog būtent tinkama jos priežiūra leis šiam sprendimui gyvuoti bent 50 metų. Siekdami išsaugoti spalvą ir atsparumą, visiems mediniams paviršiams ir jų priežiūrai turime skirti šiek tiek laiko. Tačiau DARKSIDEWOOD medienos technologija apsaugos jus nuo nuolatinių darbui imlių ir nemalonių atnaujinimo darbų.  

Tam, kad laikui bėgant išsaugotume apdegintos medienos spalvą ir jos savybes, turėtume atnaujinti alyvos sluoksnį:

  • Vertikaliems medienos paviršiams (tvoroms, fasadams) alyvos sluoksnį rekomenduojama atnaujinti kas 4-5 metus.
  • Dėl didesnio paviršiaus naudojimo, horizontaliems medienos paviršiams (terasoms) alyvos sluoksnį rekomenduojama atnaujinti kas 2 metus.

Tokia priežiūra nereikalaus didelių investicijų ir nesukels nepatogumų. Alyvos sluoksnio atnaujinimą lengva ir patogu suplanuoti su kitais įprastais atsinaujinimo darbais.

Montavimo instrukcija

Parsisiųsti

Produkto charakteristikos

Parsisiųsti

From Nature. Through Fire. To Elegance

Darksidewood

Į.k 304467367
PVM m. k. LT100010782915

KONTAKTAI
  • Taurijos g. 45, 13110 Linkos, Mickūnų sen., Vilniaus raj.
  • +370 618 83115
  • info@darksidewood.com
CE FSC
Approved manufacturer