APIE DARKSIDEWOOD

Natūralaus medienos grožio išryškinimo ir tvarumo ekspertai

Mūsų puoselėjama japoniška yaki sugi medienos technologija, sparčiai populiarėja vakarų pasaulyje. Ji į Lietuvą atvyko neseniai, tačiau jau pelnė pripažinimą.

Mūsų tikslas – apsaugoti medienos paviršius natūraliu ir tvariu būdu. Naudodamiesi šia technologija, atskleidžiame natūralios medžio struktūros subtilybes ir su laiku leidžiame jai toliau gražėti. Laikydamiesi tradicijų ir pritaikydami ištobulintą apdeginimo technologiją suteikiame jūsų namams jaukumo ir išskirtinumo. Turime ilgą ir sėkmingą patirtį ruošiant medžiagas fasadams, terasoms, tvoroms ir net interjero detalėms.

Visi darbai atliekami netoli Vilniaus esančioje mūsų gamykloje, kur apdeginimo specialistai atidžiai prižiūri darbus ir rūpinasi kokybe.

Sėkmingai įgyvendintų projektų ir sukauptos patirties dėka siūlome aukščiausią kokybę ir paslaugas už draugišką kainą.

Kodėl verta rinktis mus?

Savo klientams siūlome patirtį, žinias ir medieną, kuria jie džiaugsis dar daug metų.

Esame degintos medienos paruošimo ekspertai – išmanome autentišką yaki sugi japonišką technologiją ir medienos priežiūrą. Tai, ką darome, reikalauja itin daug dėmesio detalėms – esame preciziški, atsakingi ir mylime savo darbą. Juk mūsų paruoštas medis puoš jūsų namus dar ilgus metus.

Įgyvendiname įvairiausius projektus, tad galime ne tik parodyti pavyzdžių, kaip mediena atrodo praėjus laikui, bet ir draugiškai patariame, konsultuojame, pasidaliname patirtimi ir žiniomis, kad išsirinktumėte savo namams tinkamiausią sprendimą.

DARKSIDEWOOD – Kokybės garantas

Mūsų naudojama technologija – laiko patikrinta ir paremta senovės tradicijomis. Patirtis ir per šimtmečius išmoktos pamokos užtikrina rezultato ilgaamžiškumą ir medienos atsparumą įvairiausiems gamtos veiksniams.

Mūsų ekspertai rūpinasi projektu nuo pradžios iki pabaigos – ruošiame medį, jį apdeginame, šukuojame, dengiame alyva.

Įsiklausymas į jūsų norus, profesionalūs patarimai ir išmanūs sprendimai


Nuo pirmųjų konsultacijų iki pat paruoštos medienos pristatymo rūpinamės ir girdime jūsų norus bei klausimus. Degintos medienos fasadai ir detalės gali tarnauti jums dešimtmečius, tad suprantame sprendimo svarbą ir paverčiame pasirinkimo procesą maloniu bei praktišku.

Mediena namų eksterjerui ir interjerui dažnai pasirenkama ieškant šilumos, natūralumo, tvaresnių ir gamtai artimesnių sprendimų. Suprasdami ir vertindami medį, puoselėjame jo savybes ir apgalvojame jų pritaikymą, kad degintos medienos grožis puoštų namus bei jų aplinką. Iškilus klausimams ar dvejonėms, kuris sprendimas tinkamesnis jūsų namams, mielai parodysime pavyzdžius, kad galėtumėte juos pamatyti gyvai ir pajausti, kuri DARKSIDEWOOD technologija tinka jūsų vizijai.

Mūsų pasiekimai

Mus geriausiai pristato mūsų atlikti darbai ir namai, praturtinti jaukumu.

Pagaminta degintos medienos, m2
Šalys
Įgyvendinti projektai

From Nature. Through Fire. To Elegance

Darksidewood

Į.k 304467367
PVM m. k. LT100010782915

KONTAKTAI
  • Taurijos g. 45, 13110 Linkos, Mickūnų sen., Vilniaus raj.
  • +370 618 83115
  • info@darksidewood.com
CE FSC
Approved manufacturer